Kolorowy Dzień Dziecka
Amfiteatr Kumowa Dolina | 4 czerwca | godz. 14:00 | wstęp wolny
Wielkimi krokami zbliża się bardzo kolorowe święto - DZIEŃ DZIECKA!
Z tej okazji zapraszamy 4 czerwca 2023r. od godz. 14:00 do 19:00 do Amfiteatru Kumowa Dolina! (oczywiście wstęp wolny)
Czeka na Was moc atrakcji, warsztaty, występy, zabawy.
To będą na pewno niezapomniane chwile.
Chełmskie Linie Autobusowe uruchomiły specjalną linię nr 20 kursującą 4 czerwca.w kierunku Amfiteatru.
Trasa tej linii: Dworzec PKP - Piłsudskiego - 11 Listopada - Brzóski - Litewska - Hrubieszowska - Wojsławicka - 3 Maja - Lwowska - AK - Lubelska - Podgórze (Stara stacja Paliw); powrót po tej samej trasie. Szczegółory rozkład jazdy na dole strony
Dodatkowo jest możliwość dojazdu regularnym rozkładem jazdy. Linia nr 2 przyjeżdża na przystanek Zawadówka/Krzyż. Lubelskie o 13:25 i 14:05 a linia nr 9 o 13:10 i 13:50. Powroty natomiast z przystanku Lubelska/McDonald's linia nr 2 o 18:30 i 19:30 a linia nr 9 o 18:15 i 19:35
PROGRAM:
KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA 2023
- od 14:00 - występy grup artystycznych ChDK i MDK,
- o 15:30 - spektakl "Kłamstwa małej kozy"
- zjeżdżalnie, trampoliny i inne urządzenia rekreacyjne,
- konkursy z nagrodami,
- warsztaty artystyczne,
- przejażdżki kucykami,
- zabawy z animatorami,
- pokazy służb mundurowych,
- konkurencje sportowe,
- malowanie twarzy,
- zabawy taneczne z animatorami
- postacie bajkowe: Olaf z Krainy Lodu i Myszka Miki
Patronat honorowy Prezydenta Miasta Chełm Jakuba Banaszka
Projekt jest finansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmie.
Linia nr 20: Dworzec PKP – Kumowa Dolina | |
Dworzec PKP 01 | 13:10 |
Piłsudsk./Jedność 01/04 | 13:11 |
11 Listopada/Gmach 01/02 | 13:13 |
Brzóski/11 Listopada 01/02/03 | 13:14 |
Litewska/Batorego 01/02 | 13:15 |
Litewska/Ogrodnicza 03/04 | 13:16 |
Litewska/Żeromskiego 05/06 | 13:17 |
Hrubieszowska/E.Plater 03/04 | 13:18 |
Hrubieszowska/Wiejska 01 | 13:19 |
Wojsławicka/Escott 01/02 | 13:21 |
Wojsławicka/Delikatesy 04 | 13:22 |
3 Maja/Cmentarz 05 | 13:23 |
3 Maja/Vendo Park 03/04 | 13:24 |
Lwowska/3 Maja 03 | 13:26 |
Lwowska/Cmentarz 01/02 | 13:28 |
AK/Dworzec PKS 02 | 13:30 |
AK/Ogrodowa 02/03 | 13:32 |
Lubelska Park 02 | 13:35 |
Lubelska/PKP Chełm Miasto 03/04 | 13:36 |
Lubelska/Park Wodny 05/06 | 13:37 |
Lubelska/JW 07/08 | 13:38 |
Lubelska/Leg.Polskich 09/10 | 13:40 |
Lubelska/McDonald's 11/12 | 13:41 |
Podgórze/Krzyż.Lub. 02 | 13:43 |
Podgórze/Stacja paliw 01 | 13:44 |
Linia nr 20: Kumowa Dolina – Dworzec PKP | |
Podgórze/Stacja paliw 01 | 19:15 |
Lubelska/McDonald's 11/12 | 19:17 |
Lubelska/Leg.Polskich 09/10 | 19:18 |
Lubelska/JW 07/08 | 19:19 |
Lubelska/Park Wodny 05/06 | 19:21 |
Lubelska/PKP Chełm Miasto 03/04 | 19:23 |
AK/Park 03 | 19:25 |
AK/Ogrodowa 02/03 | 19:26 |
Lwowska/Cmentarz 01/02 | 19:28 |
3 Maja/Lidl 02 | 19:31 |
3 Maja/Vendo Park 03/04 | 19:32 |
Wojsławicka/Cmentarz 03 | 19:34 |
Wojsławicka/Escott 01/02 | 19:35 |
Żołnierzy I AWP/Wojsławicka 01/02 | 19:36 |
Hrubieszowska/Mościckiego 02 | 19:37 |
Hrubieszowska/E.Plater 03/04 | 19:39 |
Litewska/Żeromskiego 05/06 | 19:40 |
Litewska/Ogrodnicza 03/04 | 19:40 |
Litewska/Batorego 01/02 | 19:41 |
Brzóski/11 Listopada 01/02/03 | 19:42 |
Piłsudskiego/Gmach 02 | 19:44 |
Piłsudskiego/Bazar 01/04 | 19:45 |
Dworzec PKP 01 | 19:46 |