Zapytanie ofertowe - termomodernizacja ChDK

Chełmski Dom Kultury zaprasza do złożenia oferty cenowej na: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej termomodernizacji budynku Chełmskiego Domu Kultury oraz realizacji nadzoru autorskiego.

26 polubienia

466 wyświetlenia

Informujemy!

24 polubienia

367 wyświetlenia

KONCERT KAPELI ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI CHEŁMSKIEJ "ZAJECHALIŚMY Z KAPELĄ... W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA"

59 polubienia

594 wyświetlenia

Przerwa świąteczna

60 polubienia

676 wyświetlenia

18 grudnia ChDK nieczynny

54 polubienia

591 wyświetlenia

Nowoczesny sprzęt oświetleniowy w Chadeku.

Mamy to - dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego możemy już cieszyć się najnowszym urządzeniem do realizacji świateł na scenie Chełmskiego Domu Kultury.

79 polubienia

1034 wyświetlenia

NIEPODLEGŁA - KONCERT PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH

60 polubienia

784 wyświetlenia

Informujemy!

81 polubienia

616 wyświetlenia

Pętla indukcyjna na sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury

Informujemy, że sala widowiskowa Chełmskiego Domu Kultury wyposażona jest w pętlę indukcyjną. Zestawy mobilnej pętli indukcyjnej (słuchawki wraz z osprzętem) można wypożyczyć w recepcji ChDK. Zadanie zrealizowano w ramach projekt Konwersja cyfrowa domów kultury. Projekt realizowany jest w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020- Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym.

34 polubienia

249 wyświetlenia

ZMIANA GODZIN PRACY CHDK

141 polubienia

1136 wyświetlenia

Czas pracy ChDK

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 grudnia 2022 r. Chełmski Dom Kultury czynny będzie od godziny 14.00
W dniach od 24 do 26 grudnia 2022 r. Chełmski Dom Kultury będzie zamknięty.

122 polubienia

624 wyświetlenia

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Dary można przynosić do Chełmskiego Domu Kultury i zostawiać w pudełku przy informacji.
Akcja w ChDK potrwa do 23 grudnia 2022 r

147 polubienia

1613 wyświetlenia

Kino ZORZA nieczynne do 3 listopada

Od 29 października seanse będą przeniesione do Chełmskiego Domu Kultury.

214 polubienia

6299 wyświetlenia

Fotele kinowe - oferta sprzedaży

Promocyjna oferta cenowa!

182 polubienia

1113 wyświetlenia

ZA i PRZECIW - FILMOWE POTYCZKI KRYTYKÓW: "WSZYSTKIE NASZE STRACHY" - reż. Łukasz Ronduda, Łukasz Gutt

CKF Zorza | 6 października 2022r. | godz. 18:00 

201 polubienia

2125 wyświetlenia

Zapisy na zajęcia artystyczne 22/23

Zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

288 polubienia

16549 wyświetlenia

Lokal do wynajęcia

Chełmski Dom Kultury ogłasza konkurs na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem do prowadzenia działalności gastronomicznej. Termin składania ofert konkursowych upływa w dniu 22 czerwca o godzinie 12:00. 

217 polubienia

2718 wyświetlenia

Zmiana godzin pracy kas ChDK i CKF Zorza

210 polubienia

3642 wyświetlenia

Zmiana godzin pracy kasy ChDK

​Zachęcamy także do zakupu biletów w kasie CKF Zorza lub przez internet!

270 polubienia

1400 wyświetlenia

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

Obowiązek informacyjny

Administratorem jest Chełmski Dom Kultury reprezentowany przez Dyrektora (adres: Plac Tysiąclecia 1, 22-100 Chełm, tel. 48 82 563 00 81, e-mail: sekretariat@chdkchelm.pl)

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych".


ZNAJDŹ NAS

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 82 563 00 81 - wew. 318 lub pocztą elektroniczną na adres:sekretariat@chdkchelm.pl


Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu. Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Sala widowiskowa

Ilość miejsc - 504 Posiada dużą scenę z regulowaną głębokością, komfortowe nowe fotele, fosę dla orkiestry symfonicznej. Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem teatralno-estradowym (75 punktów świetlnych) oraz rewelacyjnym nagłośnieniem wyrównanym liniowo francuskiej firmy Nexo Geos (konsolety cyfrowe Yamaha Ls9). Na zapleczu sceny znajdują się duże i wygodne garderoby. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji muzyków oddajemy znakomity fortepian marki Petrof.


Dostępność

Chełmski Dom Kultury zobowiązuje się zapewnić dostępność stron internetowych  zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony głównej oraz podstron Chełmskiego Domu Kultury (chdkchelm.pl), Centrum Kultury Filmowej „Zorza” (zorzachelm.pl) oraz ich strony Biuletynu Informacji Publicznej (https://chdk.ssdip.bip.gov.pl/)


Deklaracja dostępności


ZNAJDŹ NAS